Strona główna

2020-02-28 11:15:59Zespoły Kuratorskie

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Wykonujący Orzeczenia w Sprawach Karnych

adres: ul. Krakowska 4, I pietro, nr pokoju: 4

Kierownik Zespołu: Joanna Latała
tel. (32) 31-74-123
fax (32) 31-74-142
email: kuratorzy@myslowice.sr.gov.pl

Dyżury Kuratorów:
Jarosław Pawlos - wtorek, czwartek (teren pracy: część dzielnicy Piasek, Centrum)
Joanna Latała - poniedziałek, wtorek, czwartek (teren pracy: Brzęczkowice)
Sylwia Spandel-Janiga - środa, piątek (teren pracy: Słupna, miasto Imielin, gmina Chełm Śląski)
Agata Matyja-Janecka - wtorek, czwartek (teren pracy: Rymera, część dzielnicy Piasek, część dzielnicy Janów)
Iwona Machura - poniedziałek, środa (teren pracy: Centrum, Ćmok, część dzielnicy Janów)
Marzena Brodalka - wtorek, piątek (teren pracy: Dziećkowice, Kosztowy, Krasowy, Ławki)
Beata Kajda-Siekierska - aplikant kuratorski

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Wykonujący Orzeczenia w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich

adres: ul. Krakowska 4, I pietro, nr pokoju: 4

Kierownik Zespołu: Elżbieta Duch
tel. (32) 31-74-126
fax (32) 31-74-142
email: kuratorzy@myslowice.sr.gov.pl

Dyżury Kuratorów:

Elżbieta Duch - poniedziałek, wtorek, czwartek (teren pracy: Brzezinka, Brzęczkowice II, Dziećkowice, Larysz, Morgi, Powstańców, Starokościelna)
Wojciech Kujawiak - poniedziałek, środa (teren pracy: Słupna, Kosztowy, Krasowy, Chełm Śląski, Imielin, Ławki, Centrum: W. Skotnica, Różyckiego, Rudnickiego, Reymonta, Morcinka, Grunwaldzka, Kacza, Kołłątaja, Krakowska, Rynek, Strumieńskiego, Szymanowskiego, Wolności Plac)
Katarzyna Buchta - wtorek, czwartek (teren pracy: Dzielnica Rymera, Armii Krajowej, Szopena, Morcinka, Wyspiańskiego, Reymonta, Stalamcha, Szpitalna, Bytomska, Dąbrowskiego, Jagiellońska, Matejki, Mieroszewskich Plac, Nadbrzeżna, Piastowska, Przemszy, Słowackiego, Strażacka, Szabelnia, Towarowa, Wałowa, Zamkowa, Żwirki i Wigury)
Ewelina Jóźwik - środa, piątek (teren pracy: Brzęczkowice I, Wesoła, część dzielnicy Janów, część dzielnicy Śródmieście, Boliny, Gwarków, Jabłoniowa, Obrzeżna Północna, Rzemieślnicza, Sobieskiego, Sosnowiecka, Stawowa)